Hakkımızda

Kalemsiz Öğrenci 2019 yılında tüm öğrencilere LGS, TYT, AYT, YKS, KPSS, ALES sınavları için ücretsiz ders materyalleri sağlan bir platform olarak, MEHMET EMİN URUK tarafından kurulmuştur. Yayın hayatının erken döneminde sadece ücretsiz ders materyalleri sunmak için (Çıkmış sorular, deneme sınavları, testler, pdf dosyaları, ödev kapakları, hazır powerpoint slayt sunu vb. ) hayata geçirilen Kalemsiz Öğrenci, daha sonradan hizmet yelpazesini genişletmiş ve  Nedir, Kimdir, Nasıl Yapılır gibi bilgi ağırlıklı yazıları da eklemeye başladı ve ziyaretçilerinin  beğenisine sunmuştur.

KalemsizOgrenci.Com, Türkiye’de öğrenim gören tüm öğrencilerin eğitilmesinde rol alarak, öğrencilerin kendi aralarında bilgi alışverişinde bulunmasına  ücretsiz olarak yardımcı olmaktadır.

Kalemsiz Öğrenci tarafından sunulan tüm araçları, magaza, soru-cevap, blog ve daha birçok servisi ücretsiz kayıt olarak hemen kullanmaya başlayabilirler. Sitemize kayıt olmak isteyen tüm kullanıcılar Gizlilik Politikamızı, Mesafeli Satış Sözleşmemizi, Teslimat ve İade Politikamızı okumuş ve kabul etmiş sayılır.

Kalemsiz Öğrenci ile iletişime geçmek için info@kalemsizogrenci.com mail adresini kullanabilirsiniz. Yada +(90) 541 517 56 31 Whatshapp numarasından bize yazabilirsiniz.